hlavní stránka
co je týden neklidu
f. a. q.
dokumenty
ohlasy v médiích
fotogalerie
download
odkazy
chat
kniha návštěv
anketyOlomouc
     aktuality
     program
     organizace
Praha
     TN v Praze ZDE!
Ostrava
     aktuality
     program
Ústí nad Labem
     aktuality
     program
Liberec
     aktuality
Hradec Králové
     aktuality
Zlín
Brno
     aktuality

Anketadalší ankety >>

Týden neklidu v Olomouci

Více informací na

Váš prohlížeč nepodporuje JavaScript. Pro plnohodnotné prohlížení těchto stránek doporučujeme aktivovat tuto funkci nebo instalaci prohlížeče podporujícího tuto moderní technologii.

ib net

.

1. dubna 1:00

Prohlášení

Shromáždění studentů, pedagogů a dalších pracovníků Univerzity Palackého v Olomouci, které svolal Akademický senát UP dne 31. března 2004, se zabývalo trvale neutěšenou situací českých veřejných vysokých škol a přijalo toto prohlášení:

Téměř patnáct let po listopadu 1989 a pouhý měsíc před vstupem do Evropské unie je zřejmé, že vysokoškolské vzdělání mladé generace v České republice nadále není, přes všechny proklamace, politickou prioritou. Připojujeme se k protestním projevům veřejných vysokých škol a naléhavě vyzýváme politické elity, aby bezodkladně a společně začaly realizovat reformu financování veřejných vysokých škol, kterou připravila Česká konference rektorů a Rada vysokých škol ve spolupráci s Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy. Reforma je programem budoucnosti mladé generace a předpokladem konkurenceschopnosti České republiky ve společenství států Evropské unie. My jsme k transformaci připraveni!

Stáhnout: doc | rtf | htm

22. března 11:00

Týden neklidu: Studenti a pedagogové Filozofické fakulty Univerzity Palackého v Olomouci účastnící se akcí Týdne neklidu jsou děkanem Filozofické fakulty UP omluveni ze svých studijních a pedagogických povinností.

Ivo Barteček, děkan FF UP v Olomouci

22. března 10:00

Program Týdne neklidu v Olomouci. více >>

Stáhnout: doc (zip) | rtf (zip) | htm (zip)

15. března 19:00 | Zasedání AS FF UP

Pozvání na zasedání Akademického senátu Filozofické fakulty Univerzity Palackého ve středu 17. března 2004 v 13:30 hodin v Aule Filozofické fakulty Univerzity Palackého. Mimořádným tématem zasedání bude informování AS FF UP a veřejnosti o Týdnu neklidu.

Stáhnout: doc | rtf | htm

Organizace - setkání

28. března 7:00

Každý den na různých místech :-).


NAVRCHOLU.cz